Լիզինգային պայմանագիր և մի շարք առավելություններ. Ամիօն հատուկ առաջարկով է մասնակցում Լիզինգ էքսպոյին
15.04.2024
Ամիօն դինամիկ մուտք է գործում լիզինգային շուկա: Չենք մոռանում, կամ օրացույցում առանձնացնում ենք հետևյալ օրերը՝ ապրիլի 12, 13 և 14: Ամիօն իր հյուրընկալ տաղավարով այսօրվանից մասնակցում է «Լիզինգ Էքսպո 2024» մասշտաբային եռօրյա ցուցահանդեսին: Մերիդիան ցուցահանդեսային համալիրում Ամիօ բանկը ներկայանում է հատուկ, շահավետ առաջարկով: Այս երեք օրերի ընթացքում Ամիօի տաղավարում հնարավոր կլինի ձևակերպել լիզինգային պայմանագիր առանց միջնորդավճարի՝ նվեր ստանալով լիզինգի առարկայի առաջին տարվա ապահովագրությունը: Ցուցահանդեսի ընթացքում Ամիօի մասնագետները կներկայացնեն Ձեզ Ամիօ Լիզինգի առարկաները, պայմանները, և մենք միասին կկատարենք խելացի ընտրություն Ձեր բիզնեսի համար: Ամիօն առաջարկում է ավելի մրցունակ փաթեթներ, քանի որ շուկայում այս ֆինանսական գործիքի պահանջարկը զգալի աճել է, ինչին հատկապես նպաստում է լիզինգի տոկոսադրույքի սուբսիդավորման պետական ծրագիրը։ Եկեք Մերիդիան ցուցահանդեսային համալիր, մասնակցեք Լիզինգ Էքսպո 2024-ին և կունենաք շահավետ համագրծակցության հնարավորություն Ամիօի հետ: Ամիօ լիզինգ, խելացի ընտրություն Ձեր բիզնեսի համար:

Лизинговый договор и ряд преимуществ. Amio принимает участие в Leasing Expo со специальным предложением
15.04.2024
“Амио” динамично выходит на рынок лизинга. Не забываем, или выделяем в календаре следующие дни: 12, 13 и 14 апреля. С сегодняшнего дня AMIO принимает участие в масштабной трехдневной выставке “Лизинг Экспо 2024” со своим выставочным стендом. В выставочном центре “Меридиан” Амио Банк представляет специальное выгодное предложение. В течение трех дней можно оформить договор лизинга без комиссии, получив в подарок годовую страховку объекта лизинга. В ходе выставки специалисты “Амио” ознакомят вас с объектами лизинга и условиями “Амио Лизинг”, вместе мы сделаем правильный выбор для вашего бизнеса. “Амио” предлагает более конкурентоспособные пакеты, поскольку спрос на этот финансовый инструмент на рынке значительно увеличился, чему способствует государственная программа субсидирования лизинговой ставки. Приходите в выставочный центр “Меридиан”, участвуйте в выставке “Лизинг Экспо 2024”, и у Вас появится возможность выгодного сотрудничества с Амио. Амио Лизинг – разумный выбор для вашего бизнеса.