«ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն դադարեցնում է «Լոռի» մասնաճյուղի գործունեությունը
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. օգոստոսի 8-ից «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն դադարեցնելու է ՀՀ, Լոռու մարզ, ք. Վանաձոր, Լուսավորչի փ., 38/3 հասցեում գործող «Լոռի» մասնաճյուղի գործունեությունը: «Լոռի» մասնաճյուղի հաճախորդները կարող են շարունակել սպասարկվել «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ «Վանաձոր» մասնաճյուղում (հասցե՝ ՀՀ, Լոռու մարզ, ք. Վանաձոր, Տ. Մեծ պող., 44), ինչպես նաև Բանկի ցանկացած այլ մասնաճյուղում: Միաժամանակ հայտնում ենք, որ գրեթե բոլոր բանկային գործարքները հնարավոր է կատարել ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից առաջարկվող հեռավար սպասարկման այլընտրանքային ուղիներով՝
- ABB Mobile հավելվածով
- վճարային տերմինալներով,
- տեսազանգի ծառայության միջոցով՝ Skype համակարգում տեսազանգ կատարելով Բանկի Զանգերի կենտրոնի «Im ABB» օգտատիրոջը:

ЗАО «AРМБИЗНЕСБАНК» прекращает деятельность филиала «Лори»
Сообщаем, что с 8–го августа с.г. ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» прекращает деятельность филиала «Лори», расположенного по адресу: РА, Лорийская область, г. Ванадзор, ул. Лусаворчи, 38/3. Клиенты филиала «Лори» могут продолжать обслуживаться в филиале «Ванадзор» ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» (адрес: РА, Лорийская область, г. Ванадзор, пр. Тигран Мец 44), а также в любом другом филиале Банка. В то же время сообщаем, что почти все банковские операции могут быть совершены посредством предлагаемых АРМБИЗНЕСБАНК-ом альтернативных вариантов дистанционного обслуживания:
• С помощью приложения ABB-Mobile
• Через платежные терминалы
• Посредством услуги видеозвонков, совершая видеозвонок через Skype в Колл-центр (Центр обработки звонков ) пользователю «Im ABB».