«Մերգելյան» մասնաճյուղի գործունեության վայրը ժամանակավորապես փոխվում է
Հաճախորդներին ժամանակակից և հարմարավետ լուծումներով ներկայանալու նպատակով ս.թ. հուլիսի 22-ից «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ «Մերգելյան» մասնաճյուղում (ք. Երևան, Կոմիտաս 1 շենք, 274) մեկնարկելու են բարեկարգման աշխատանքներ։ 24.07.2023 թվականից «Մերգելյան» մասնաճյուղը ժամանակավորապես իր ողջ ծառայությունների փաթեթով գործելու է ՀՀ, ք. Երևան, Կիևյան փողոց 11 Ա շենք, թիվ 64 հասցեում՝ «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ նախկին «Կիևյան» մասնաճյուղում: Հայցում ենք մեր հաճախորդների ներողամտությունը հնարավոր անհարմարության համար` վստահեցնելով, որ Բանկի զարգացման նոր ռազմավարությունը միտված է բարձացնելու հաճախորդների սպասարկման հարմարավետությունը և սպասարկման որակը՝ ընդլայնելով մատուցվող թվային ծառայությունների շրջանակը։ Միաժամանակ հայտնում ենք, որ հիմնական բանկային գործարքները կարող եք շարունակել կատարել հեռավար հարթակներում՝
- ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Mobile Bank հավելվածի միջոցով,
- Բանկի մասնաճյուղերում և մասնաճյուղերից դուրս տեղակայված վճարային տերմինալների միջոցով,
- ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Վիդեոբանկ ծառայության միջոցով՝ Skype համակարգի միջոցով տեսազանգ կատարելով Բանկի Զանգերի կենտրոնի «Im ABB» օգտատիրոջը:

Филиал «Мергелян» временно меняет место деятельности
Имея целью предстать перед клиентами с современными и удобными решениями, с 22 июля в филиале «Мергелян» ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» (г. Ереван, Комитаса 1, No. 274) начнутся работы по благоустройству филиала. С 24.07.2023г., филиал «Мергелян» со всем пакетом услуг временно будет действовать по адресу РА, г. Ереван, улица Киевян, дом 11А, No. 64, в бывшем филиале «Киевян» ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК». Приносим свои извинения клиентам за возможные неудобства и одновременно заверяем, что новая стратегия направлена на повышение удобства обслуживания и качества обслуживания клиентов расширяя спектр предоставляемых цифровых услуг. Также сообщаем, что можете продолжать выполнять основные банковские операции на дистанционных площадках:
• Через платежные терминалы, расположенные внутри и вне филиалов Банка,
• Посредством услуги АРМБИЗНЕСБАНКА Видеобанк, совершая через Skype видеозвонок в Колл-центр пользователю «Im ABB».