«ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն դադարեցնում է «Մասիվ» մասնաճյուղի գործունեությունը
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. հուլիսի 26-ից «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն դադարեցնելու է ՀՀ, ք. Երևան, Միկոյան փ., 2/13 հասցեում գործող «Մասիվ» մասնաճյուղի գործունեությունը: «Մասիվ» մասնաճյուղի հաճախորդները կարող են շարունակել սպասարկվել «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ մոտակա «Նոր-Նորք» մասնաճյուղում (հասցե՝ ՀՀ, ք. Երևան, Թոթովենցի փ., նրբ. թիվ 4), ինչպես նաև Բանկի ցանկացած այլ մասնաճյուղում: Միաժամանակ հայտնում ենք, որ գրեթե բոլոր բանկային գործարքները հնարավոր է կատարել ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից առաջարկվող հեռավար սպասարկման այլընտրանքային ուղիներով՝
- ABB Mobile հավելվածով,
- վճարային տերմինալներով,
- տեսազանգի ծառայության միջոցով՝ Skype համակարգում տեսազանգ կատարելով Բանկի Զանգերի կենտրոնի «Im ABB» օգտատիրոջը:

ЗАО «AРМБИЗНЕСБАНК» прекращает деятельность филиала «Масив»
Сообщаем, что с 26–го июля с.г. ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» прекращает деятельность филиала «Масив», расположенного по адресу РА, г. Ереван, ул. Микоян 2/13. Клиенты филиала «Масив» могут продолжать обслуживаться в ближайшем филиале «Нор-Норк» ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» (адрес: РА, г. Ереван, ул. Тотовенци, 4-ый переулок), а также в любом другом филиале Банка. В то же время сообщаем, что почти все банковские операции могут быть совершены посредством предлагаемых АРМБИЗНЕСБАНК-ом альтернативных каналов дистанционного обслуживания:
• Посредством услуги видеозвонка, совершая видеозвонок через Skype в Колл-центр Банка пользователю «Im ABB».