Գլխավոր / Բանկի Մասին / Գլխամասային գրասենյակ և մասնաճյուղային ցանց
Գլխամասային գրասենյակ և մասնաճյուղային ցանց
 
 

Հարգելի հաճախորդ,

Զանգահարելով Բանկի Գլխամասային գրասենյակի կամ մասնաճյուղերի 060-ով սկսվող համարներին, կմիանաք ինքնապատասխանող սարքին, որի միջոցով կարող եք միանալ համապատասխան բաժին:

ԳԼԽԱՄԱՍԱՅԻՆ ԳՐԱՍԵՆՅԱԿ ԵՎ ՄԱՍՆԱՃՈՒՂԱՅԻՆ ՑԱՆՑ

 Անվանում

Քաղաք

Հասցե                                            

Հեռախոս                   

 Էլ. հասցե                            

Գլխամասային գրասենյակ

ք . Երևան

Նալբանդյան 48

(+374 10) 59-20-20

(+374 60) 37-25-00

Info@armbusinessbank.am

Կենտրոն

ք . Երևան

Մաշտոցի 20

(+374 60) 37-25-01

Kentron@armbusinessbank.am

Երևան

ք . Երևան

Աբովյան 43

(+374 60) 37-25-06

Yerevan@armbusinessbank.am

Շենգավիթ

ք . Երևան

Գ . Նժդեհի 31/36

(+374 60) 37-25-11

Shengavit@armbusinessbank.am

Կիևյան

ք . Երևան

Կիևյան 11 Ա շենք թիվ 64

(+374 60) 37-25-13

Kievyan@armbusinessbank.am

Խորենացի

ք . Երևան

Եր. Քոչար 24/1

(+374 60) 37-25-12

Khorenatsi@armbusinessbank.am

Արցախ

ք . Երևան

Էրեբունի 18

(+374 60) 37-25-20

Artsakh@armbusinessbank.am

Էրեբունի

ք . Երևան

Ավանեսովի 8/3 շենք , թիվ 4 7

(+374 60) 37-25-19

Erebuni@armbusinessbank.am

Հայրենիք

ք . Երևան

 Սողոմոն Տարոնցի փող., 26/4

(+374 60) 37-25-21

Hayreniq@armbusinessbank.am

Մալաթիա

ք . Երևան

Արա Սարգսյան 19

(+374 60) 37-25-04

Malatia@armbusinessbank.am

Նոր Նորք

ք . Երևան

Թոթովենցի 4 նրբանցք

(+374 60) 37-25-10

Nor-Nork@armbusinessbank.am

Սեբաստիա

ք . Երևան

Րաֆֆու փող., 77 շենք, շինություն 60

(+374 60) 37-25-30

Sebastia@armbusinessbank.am

Քանաքեռ

ք . Երևան

Զ. Սարկավագի փող., թիվ 72/9

(+374 60) 37-25-32

Qanaqer@armbusinessbank.am

Թալին

ք . Թալին

Գայի 1

(+374 60) 37-25-03

Talin@armbusinessbank.am

Վանաձոր

ք . Վանաձոր

Տիգրան Մեծ 44

(+374 60) 37-25-02

Vanadzor@armbusinessbank.am

Քաջարան

ք . Քաջարան

Լեռնագործների 15

(+374 60) 37-25-09

Kajaran@armbusinessbank.am

Ստեփանակերտ

ԼՂՀ , ք . Ստեփանակերտ

Վ. Սարգսյան փող., թիվ 25/4

(+374 60) 37-25-07

Stepanakert@armbusinessbank.am

Խաչեն

ԼՂՀ , ք . Ստեփանակերտ

Ս. Դավթի փող. 15

(+374 60) 37-25-24

Khachen@armbusinessbank.am

Մարտունի

ԼՂՀ , ք . Մարտունի

Ազատամարտիկների փող.

(+374 60) 37-25-14

Martuni@armbusinessbank.am

Մարտակերտ

ԼՂՀ , ք . Մարտակերտ

Ազատամարտիկների 124/2

(+374 60) 37-25-16

Martakert@armbusinessbank.am

Ասկերան

ԼՂՀ , ք . Ասկերան

Շահումյան 3

(+374 60) 37-25-17

Askeran@armbusinessbank.am

Հադրութ

ԼՂՀ , ք . Հադրութ

Գ . Նժդեհի 3 Բ

(+374 60) 37-25-15

Hadrut@armbusinessbank.am

Շուշի

 

ԼՂՀ , ք . Շուշի

 Ն. Դուման 2 շենք 1 հարկ N 72

(+374 60) 37-25-29

Shushi@armbusinessbank.am

Արմավիր

ք . Արմավիր

Հանրապետության 6

(+374 60) 37-25-18

Armavir@armbusinessbank.am

Արարատ

ք . Արարատ

Շահումյան 30/1

(+374 60) 37-25-23

Ararat@armbusinessbank.am

Անի

ք . Գյումրի

Պ . Սևակի 13

(+374 60) 37-25-22

Ani@armbusinessbank.am

Գյումրի

ք . Գյումրի

Անկախության հրապարակ 8

(+374 60) 37-25-05

Gyumri@armbusinessbank.am

Վարդենիս

ք . Վարդենիս

Վ. Համբարձումյան փող., թիվ 21/2

(+374 60) 37-25-25

Vardenis@armbusinessbank.am

Նոր-Հաճըն ք . Նոր-Հաճըն Գայի 2

(+374 60) 37-25-26

Nor-Hajn@armbusinessbank.am

Ագարակ ք . Ագարակ Գ. Նժդեհի 76

(+374 60) 37-25-27

Agarak@armbusinessbank.am

Աբովյան ք . Աբովյան Ռոսիայի փող. թիվ 1/20

(+374 60) 37-25-28

Abovyan@armbusinessbank.am

Դիլիջան ք . Դիլիջան Գետափնյա փողոց, թիվ 2/15 (+374 60) 37-25-31 Dilijan@armbusinessbank.am
Աշտարակ ք. Աշտարակ Վ. Պետրոսյան 16 (+374 60) 37-25-33 Ashtarak@armbusinessbank.am
Գավառ ք. Գավառ Բունիաթյան 18/1 (+374 60) 37-25-34 Gavar@armbusinessbank.am
Մասիս ք. Մասիս Հանրապետության փողոց, թիվ 5/1 (+374 60) 37-25-35 Masis@armbusinessbank.am
Արարատյան ք. Երևան Ծովակալ Իսակովի պողոտա, թիվ 10 շենք (+374 60) 37-25-36 Araratyan@armbusinessbank.am
Արշակունի ք. Երևան Արշակունյաց 127/21 (+374 60) 37-25-37 Arshakuni@armbusinessbank.am
Արթիկ ք. Արթիկ Բաղրամյան փողոց, թիվ 14/10 (+374 60) 37-25-38 Artik@armbusinessbank.am
Սեվան ք. Սևան Սայաթ-Նովա փողոց 13/14 (+374 60) 37-25-39 Sevan@armbusinessbank.am
Կոմիտաս ք. Երևան Կոմիտասի պողոտա 61 շենք, 60-61 շին. (+374 60) 37-25-40 Komitas@armbusinessbank.am
Ալաշկերտ  ք. Մարտունի Պռոշյան փողոց 2 շենք, թիվ 17-18 (+374 60) 37-25-41 Alashkert@armbusinessbank.am
Արտաշատ  ք. Արտաշատ Օգոստոսի 23 փողոց 107 (+374 60) 37-25-42 Artashat@armbusinessbank.am
Արաբկիր  ք. Երևան Ն. Զարյան 27 (+374 60) 37-25-43 Arabkir@armbusinessbank.am
Ավան  ք. Երևան Խուդյակով 165/4 (+374 60) 37-25-44 Avan@armbusinessbank.am
Ապարան  ք. Ապարան Բաղրամյան 24 (+374 60) 37-25-45 Aparan@armbusinessbank.am
Չարբախ  ք. Երևան Արարատյան փողոց 62/23 (+374 60) 37-25-46 Charbakh@armbusinessbank.am
Հրազդան  ք. Հրազդան Միկրոշրջան թաղ., 4-րդ փողոց, թիվ 8 (+374 60) 37-25-47 Hrazdan@armbusinessbank.am
Տերյան  ք. Երևան Տերյան 69 (+374 60) 37-25-48 Teryan@armbusinessbank.am
Տաշիր ք. Երևան Մ. Խորենացի 33 (+374 60) 37-25-49 Tashir@armbusinessbank.am
Ձորագետնոր ք. Տաշիր Երևանյան փողոց, 6-րդ թաղամաս, 208/1 (+374 60) 37-25-50 Dzoraget@armbusinessbank.am
Մերգելյաննոր ք. Երևան Կոմիտաս 1 (+374 60) 37-25-51 Mergelyan@armbusinessbank.am
Քաջազնունինոր ք. Երևան Քաջազնունու փողոց 5 շենք, 26 շինություն (+374 60) 37-25-52 Qajaznuni@armbusinessbank.am
Նոր-Արեշնոր ք. Երևան Արցախի փողոց թիվ 17/9 (+374 60) 37-25-53

Nor-Aresh@armbusinessbank.am

Նոր-Ավաննոր ք. Երևան Բաբաջանյան փողոց, թիվ 44/1 (+374 60) 37-25-54 Nor-Avan@armbusinessbank.am
Դավթաշեննոր ք. Երևան Դավթաշեն, Տ. Պետրոսյան փողոց, թիվ 1/11 (+374 60) 37-25-55 Davtashen@armbusinessbank.am
Նորագավիթնոր ք. Երևան Շենգավիթ, Նորագավիթ փողոց, թիվ 93/1 (+374 60) 37-25-56 Noragavit@armbusinessbank.am
Կապաննոր ք. Կապան
Մ. Ստեփանյան փողոց, 3/12
(+374 60) 37-25-57 Kapan@armbusinessbank.am
Աջափնյակնոր ք. Երևան
Աջափնյակ, Բաշինջաղյան փողոց, 165/2
(+374 60) 37-25-58 Ajapnyak@armbusinessbank.am

 ԲԱՆԿՈՄԱՏՆՆԵՐ, ԱՎՏՈՄԱՏ ԳԱՆՁՄԱՆ ԵՎ ԱՐՏԱՐԺՈՒՅԹԻ ՓՈԽԱՆԱԿՄԱՆ ՄԵՔԵՆԱՆԵՐ

 ԱՐՏԱՐԺՈՒՅԹԻ ՓՈԽԱՆԱԿՄԱՆ ՄԵՔԵՆԱՆԵՐ

ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԷԿՎԱՅՐԻՆԳԻ POS-ՏԵՐՄԻՆԱԼՆԵՐ

Թարմացված է` 16.10.2018, 14:45

Լեզուների միջև տեղեկատվության անհամապատասխանության դեպքում նախապատվությունը տրվում է հայերեն տարբերակին:
«ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն պատասխանատվություն չի կրում իր ինտերնետային կայքում հղված այլ անձանց ինտերնետային կայքերի բովանդակության ստույգության և արժանահավատության, այնտեղ տեղադրված գովազդների, ինչպես նաև երրորդ անձանց կողմից այդ կայքերում տեղադրված տեղեկատվության օգտագործման հնարավոր հետևանքների համար:
«ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն պատասխանատվություն չի կրում նաև այլ անձանց ինտերնետային կայքերում հղված իր և իր կողմից մատուցվող ծառայությունների պայմանների ու սակագների մասին տեղեկատվության բովանդակության ստույգության և արժանահավատության համար:
«ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն սոցիալական ցանցերում պաշտոնապես գրանցված չէ:
«ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ պաշտոնական կայք-էջի հասցեն է՝
www.armbusinessbank.am